Vítejte na Zeměkouli    

Občanské sdružení Zeměkoule je organizace založená mladými lidmi pro mladé lidi, která vznikla v roce 2008 zejména jako platforma pro realizaci a propagaci vybraných programů Evropské unie zaměřených na práci s mládeží.

Našim posláním je podpora dobrovolných aktivit, zdravého způsobu života, upevňování prosociálních norem chování ve společnosti, jakož i podpora takových povahových rysů, které vedou jedince k samostatnosti, zodpovědnosti a aktivnímu způsobu řešení problémových situací.

 

Vykulte se do světa!

Novinky

10.10.2009 21:34
Chcete získat praxi v neziskovém sektoru jako dobrovolník? Zajímá vás, jak to chodí v neziskovce? Uvažovali jste o dobrovolnictví? Toužíte se dozvědět více o programu Evropské Unie "Mládež v Akci"? Občanské sdružení Zeměkoule, které je akreditovanou vysílající a koordinující organizací Evropské...
02.03.2009 11:05
Již tuto středu se občanské sdružení Zeměkoule představí zájemcům z neziskových organizací z Olomouckého kraje a předloží konkrétní nabídky ke spolupráci. Akce proběhne dne 4.3. od 17 hod v aule na Caritas-VOŠs, Náměstí republiky 3. Už se moc těšíme. 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Zeměkoule, o. s.
Hálkova 151/9
CZ-77900 Olomouc
ask@theglobe.cz